Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocy – 05.05.2024r.

 1. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego Chóru.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.  
 4. Również w środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej i zbiórka ministrantów.
 5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłanie Ducha Świętego. Nowennę będziemy odmawiali przed Mszą św. Tego dnia o godz. 17.00 spowiedź dla dzieci i rodziców grupy pierwszej, która w przyszłą niedzielę przyjmie do swojego serca Pana Jezusa.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz na Mszy św. o godz. 12.15 uroczystość komunii św.
 7. Rozpoczęliśmy w zeszłym tygodniu nabożeństwa majowe. W naszej parafii nabożeństwa są o godz. 17.40. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania 28 maja ma swoje spotkania w piątek o godz. 19.00.
 9. 1 czerwca na Górze Chełmskiej w Koszalinie odbędzie się pielgrzymka Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej. Zapisy na tę pielgrzymkę w zakrystii naszego kościoła.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” o naszych świętych-filarach polskiej maryjności; o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej, a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu; o tym, jak zmieniała się polska flaga i nasze narodowe barwy. Zapraszamy do lektury.
 11. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest