Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła- 12.02.2023r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 2. Również dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.
 3. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 4. We wtorek przypada święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” można dowiedzieć się m.in., dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych oraz jak rozmawiać z dziećmi, które chcą wypisać się z religii. Zapraszamy do lektury.
 10. W parafii św. Jadwigi w salce na plebanii przy ul. Świdwińskiej od 24 lutego rozpoczynamy dekanalny kurs przedmałżeński.
 11. Parafia św. Jadwigi organizuje wyjazd do Pragi, Wiednia, Bratysławy, Budapesztu. Szczegółowe informacje na stoliku pod chórem.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest