Ogłoszenia Duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do Komunii św. A po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 2. Spotkania grup rodziców komunijnych: dzisiaj 20.02 grupa V – p. Agaty.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. spotkanie z animatorami grup bierzmowanych.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. Zgodnie z prośbą  ks. Biskupa Ordynariusza, po parafiach naszej diecezji, w których jest Ruch Szensztacki peregrynuje Symbol Ducha Świętego przeznaczony do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej. W naszej parafii będziemy gościć symbol  w czwartek 24 lutego na Mszy św. wieczornej. Zapraszamy Kręgi Pielgrzymującej Matki Bożej i Rodziny Szensztackie  oraz tych, którzy chcieliby pomodlić się przed tym symbolem.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Radą Parafialną.
 8. W sobotę o godz. 11.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania, a po Mszy św. wieczornej spotkanie z dorosłymi, którzy pragną przyjąć ten sakrament.
 9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
 10. Od 25 lutego w parafii św. Jadwigi w Białogardzie rozpocznie się dekanalny kurs przedmałżeński dla osób przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy m.in. list papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane mu zarzuty i artykuł wyjaśniający sprawę. Zapraszamy do lektury.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 15. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 6000 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Piotr Wołodźko – l. 86, Msza św. od uczestników pogrzebu 22.04.2022r. o godz. 18.00; Janina Grzywacz – l. 96, Msza św. od uczestników pogrzebu 25.04.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.     

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest