Ogłoszenia Duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 09.06.2024r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.15 rozdanie pamiątek dzieciom, które w tym roku przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 5. 13 czerwca w czwartek będziemy przeżywać kolejną rocznicę objawień fatimskich. Zapraszamy w tym dniu na modlitwę różańcową przed Mszą św. wieczorną.
 6. W tym tygodniu przeżywamy: we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy; w piątek bł. Michała Kozala.  
 7. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii 15 minut przed Mszą świętą wieczorną.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” o kultach Serca Jezusa i Serca Maryi. W artykule „ Żar Serca nie gaśnie” udowadniamy, że te tradycyjne kulty są wciąż żywe i potrzebne w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do lektury.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Szczególne słowa podziękowania osobom z naszej Rady Parafialnej, które uszczelniły poszycie dachowe wieży naszego kościoła parafialnego. Bóg zapłać.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z całego serca dziękujemy.
 12. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny również dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Maria Szmigielska – l. 82, Msza św. od uczestników pogrzebu 08.08.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest