Ogłoszenia Duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieciom, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej komunii.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 4. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców na Mszę św. o godz. 8.00, by podziękować za otrzymane łaski Boże w mijającym roku szkolnym i prosić o bezpieczne wakacje.
 5. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną około godziny 17.45.
 6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.
 7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 8. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Jadwiga Ignasiak – l. 83, Msza św. od uczestników pogrzebu 19.07.2023r. o godz. 18.00, śp. Paweł Klimaszewski – l. 51, Msza św. od uczestników pogrzebu 20.07.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest