Ogłoszenia Duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024r.

 1. W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 3. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej. Wszystkich członków Rady Duszpasterskiej serdecznie zapraszamy.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę i niedzielę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców na Mszę św. o godz. 8.00, by podziękować za otrzymane łaski Boże w mijającym roku szkolnym i prosić o bezpieczne wakacje.
 7. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną o 17.45.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień w zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” zapowiadany Marsz dla Życia i Rodziny, który 16 czerwca przejdzie ulicami Warszawy, Krakowa i kilkunastu innych polskich miast. W kulturze, która stawia znak zapytania nad rodziną, marsze pokazują jej głęboki sens i piękno.     
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 1. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 2. Szczególne słowa podziękowania osobom z naszej Rady Parafialnej i wszystkim paniom, które upiekły pyszne ciasta i Wam drodzy parafianie za spotkanie przy herbacie i ciastach. Bóg zapłać.
 3. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest