Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 19.06.2022r.

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I-ej Komunii św.
 2. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii św.
 3. Od Uroczystości Bożego Ciała do czwartku po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży z klas VII i VIII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Tego dnia będziemy przezywać przeniesioną Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
 6. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00. Z racji przypadającej w tym dniu Uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Szczególne podziękowania osobom, które przygotowały ołtarze podczas Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa: Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie, Szkole Podstawowej w Karlinie, Urzędowi Miejskiemu w Karlinie, Homanit Arenie, osobom świeckim, osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie, naszemu parafialnemu chórowi, orkiestrze, panu kościelnemu, ministrantom, rodzicom i dzieciom biorącym udział w procesji i wszystkim zaangażowanym w tę uroczystość.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z całego serca dziękujemy.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny również dziękujemy.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest