Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 19.06.2022r.

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I-ej Komunii św.
 2. Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii św.
 3. Od Uroczystości Bożego Ciała do czwartku po Mszy św. wieczornej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży z klas VII i VIII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Tego dnia będziemy przezywać przeniesioną Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
 6. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00. Z racji przypadającej w tym dniu Uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Szczególne podziękowania osobom, które przygotowały ołtarze podczas Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa: Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie, Szkole Podstawowej w Karlinie, Urzędowi Miejskiemu w Karlinie, Homanit Arenie, osobom świeckim, osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie, naszemu parafialnemu chórowi, orkiestrze, panu kościelnemu, ministrantom, rodzicom i dzieciom biorącym udział w procesji i wszystkim zaangażowanym w tę uroczystość.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z całego serca dziękujemy.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny również dziękujemy.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest