Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 23.06.2024r.

 1. W tym tygodniu przeżywamy: w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 2. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 5. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną o godzinie 17.45.
 6. Nabożeństwa czerwcowe zakończymy w przyszłą niedzielę.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać: „O czym mówi nowy dokument Komisji Nauki Wiary KEP?”; „Gdy ksiądz przyjeżdża do wypadku…”; w wakacyjnym cyklu „Rijeka w Chorwacji”. Zapraszamy do lektury.
 8. Od 1 do 13 sierpnia nasza diecezja zaprasza na 42 Pieszą Pielgrzymkę ze Skrzatusza na Jasną Górę. Informacje na ten temat znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest