Ogłoszenia Duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023r.

 1. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Tego dnia przeżywamy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
 3. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną około godziny 17.45.
 4. Nabożeństwa czerwcowe kończymy w piątek.
 5. W tym tygodniu przeżywamy: I-ą sobotę miesiąca o 8.00 Msza św. wynagradzająca. Spowiedź św. przed Mszą św.
 6. Od przyszłej niedzieli przez cały okres wakacyjny tradycyjnie nie będzie Mszy św. niedzielnej o godz. 12.15. Pozostałe Msze św. powszednie i niedzielne pozostają bez zmian.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać: Bóg prowadzi dzieci; Puste miejsca niepokoją; Medialna burza kobietom nie pomaga; Zanim woda odpłynie; Wakacje z metaforą. Zapraszamy do lektury.
 8. Od 1 do 8 lipca nasza diecezja zaprasza na 14 Pielgrzymkę Rowerową Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zapisy i informacje na stronie rowerowa.info.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 13. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Wojciech Gralewicz – l. 81, Msza św. od uczestników pogrzebu 28.07.2023r. o godz. 18.00, śp. Józef Pfajfer – l. 84, Msza św. od uczestników pogrzebu 25.07.2023r. o godz. 18.00. I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest