Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022r.

  1. Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła -10.07.2022 r.

    

    

   1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w Karlinie o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Msze św. w dni powszednie bez zmian o godz. 8.00 i 18.00.
   2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
   3. W środę tradycyjnie o g. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. w intencji proszących i dziękujących uczestników Nowenny.
   4. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godziny 17.00 do Mszy św. wieczornej.
   5. Naszym Paniom za posprzątanie Kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
   6. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub w kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
   7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Premier o perspektywach na przyszłość; Dlaczego wstrzymano izraelskie wycieczki?; Jako dodatek płyta CD „Biblia audio” Księgi Historyczne cz. I. Zapraszamy do lektury.
   8. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz Parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
   9. Parafianom i wszystkim Gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu Łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
   10. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Krystyna Pfajfer – l. 76, Msza św. od uczestników pogrzebu 16.08.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest