Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024r.

  1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w Karlinie o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00. Msze św. w dni powszednie bez zmian.
  2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.   
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
  4. Przez cały okres wakacyjny kancelaria czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
  5. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
  6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m.in.: „O. Kolbe, rtm.Pilecki i Ulmowie są polskimi bohaterami. Kim byśmy byli, gdybyśmy pozwolili sobie na zapomnienie o nich?”; „Krzysztof Ziemiec: Ja z agresji rezygnuję.”; w wakacyjnym cyklu „EINSIEDELN w Szwajcarii”. Zapraszamy do lektury.
  7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
  8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
  9. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
  10. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Albin Kryger – l. 84, Msza św. od uczestników pogrzebu 02.09.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest