Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 09.07.2023r.

 1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w Karlinie o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Msze św. w dni powszednie bez zmian.
 2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 4. We wtorek przeżywamy święto św. Benedykta, Opata i Patrona Europy.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. W czwartek przed Mszą wieczorną zapraszamy na różaniec i nabożeństwo fatimskie.
 7. Spowiedź przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy wywiad z Pawłem Kęską, autorem książki „Zawsze głosiłem prawdę”, zawierającej nieznane do tej pory, po raz pierwszy publikowane wypowiedzi bł. księdza Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy do lektury.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Od 3 września ze względu na ilość Mszy św. na filiach ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 13. W dniach 1 i 2 września nasza parafia organizuje wyjazd do Lichenia i Poznania. Koszt wyjazdu wynosi 260 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest