Ogłoszenia Duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022r.

 1. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 2. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 Msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 Msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 3. W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych od godziny 9.00.
 4. Kancelaria parafialna czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
 5. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” między innymi o tym jak patrzeć na cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, żeby zobaczyć to, co na nim najważniejsze, oraz o tym, dlaczego modlimy się przed obrazami i figurami Jezusa, Maryi czy świętych. Zapraszamy do lektury.
 6. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 8. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 9. Już od następnej niedzieli zapraszamy na Mszę świętą z udziałem dzieci na godzinę 12.15.
 10. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu. Zbieramy zapisy na wyjazd 18 września. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.
 11. Młodzież zainteresowaną wyjazdem na diecezjalne czuwanie młodych do Skrzatusza 17 września, prosimy o kontakt z ks. Sławkiem.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Barbara Ginda– lat 71, Msza św. od uczestników pogrzebu 27.09.2022 o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest