Ogłoszenia Duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2021r.

 1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby poszkodowanych zebraliśmy 1588 zł. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. W piątek przed Mszą św. wieczorną nabożeństwo i procesja fatimska. Zapraszamy.
 5. W sobotę przeżywamy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, patrona naszej diecezji.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Tego dnia Ks. Biskup zaprasza na 25 Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin na Górę Chełmską.
 7. Przez cały okres wakacyjny kancelaria czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 10.00 do godz. 11.00.
 8. Spowiedź przez wakacje w naszej parafii tylko przed Mszą św.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Próba ognia; Pegaz widzi wszystko; Na pewno działają?; Piękne kadry z telefonu; Historia może łączyć. Zapraszamy do lektury.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, wypoczywającym spokojnych wakacji, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 13. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu. Już od tej niedzieli zbieramy zapisy na wyjazd 19 września.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Zofia Lewandowska – l. 62, Msza św. od uczestników pogrzebu 28.09.2021r. o godz. 18.00, śp. Irena Kryger – l. 90, Msza św. od uczestników pogrzebu 09.09.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest