Ogłoszenia Duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023r.

 

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. W tym tygodniu obchodzimy w sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  Spowiedź przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 4. W przyszły wtorek 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych w najbliższą niedzielę 23 lipca po każdej Mszy św.
 5. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy reportaż z podróży na Ukrainę kard. Konrada Krajewskiego. Zastanawiamy się także nad przyczynami i konsekwencjami niedawnych zamieszek we Francji. Zapraszamy do lektury.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 8. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 9. Jak wiecie od pewnego czasu trwają prace związane z remontem budynków parafialnych. W zeszłym tygodniu w salce parafialnej skuliśmy podłogi, wymieniliśmy okna. W mieszkaniu ks. Sławka cały czas realizujemy prace związane z remontem łazienki. Ciągle liczymy na wasze wsparcie również w formie materiałów budowlanych.
 10. Od 3 września ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
  W dniach 1 i 2 września nasza parafia organizuje wyjazd do Lichenia i Poznania. Koszt wyjazdu wynosi 260 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Genowefa Wilhelm – l. 87, Msza św. od uczestników pogrzebu 18.08.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest