Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022r.

 1. Msze św. niedzielne od dzisiaj o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 18.00, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego, również tego samego dnia spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.    
 6. Kancelaria parafialna czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I-ej komunii św.
 9. W następną niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci z klas I-ych szkoły podstawowej na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać między innymi o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I oraz o problemach szkolnej katechezy. Zapraszamy do lektury.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu młodzież w dniu 17 września, a dorośli i dzieci w dniu 18 września. Zapisy w zakrystii naszego kościoła. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest