Ogłoszenia Duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2023r.

 1. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych dzisiaj po każdej Mszy św.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Spowiedź przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 5. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” o coraz popularniejszym w Polsce św. Szarbelu i żyjącej jego duchowością wspólnocie Rodzina św. Szarbela, a także o tym, jak zmienia się kolegium kardynalskie po ostatnich nominacjach papieża Franciszka. Zapraszamy do lektury.
 6. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 8. Jak wiecie od dłuższego czasu trwają prace związane z remontem budynków parafialnych. W zeszłym tygodniu w salce parafialnej zrobiliśmy izolację podłogi i wylewkę podłogową. W mieszkaniu ks. Sławka kończymy prace związane z remontem łazienki. Ciągle liczymy na wasze wsparcie również w formie materiałów budowlanych.
 9. Z całego serca dziękujemy wspierającym materialnie naszą parafię.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej. Wam wszystkim i Waszym bliskim życzymy zdrowia oraz błogosławionych wakacji.
 11. Od 3 września ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Marianna Żeliszczak – l. 90, Msza św. od uczestników pogrzebu 29.08.2023r. o godz. 18.00. I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest