Ogłoszenia Duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022r.

 

 

 1. We wtorek po Mszy świętej wieczornej, spotkanie Kręgu Biblijnego.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godziny 17.00.
 4. 26 sierpnia w piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W związku z tym tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze święte w tym dniu w naszej parafii o godzinie 8.00 i 18.00.
 5. Przez cały okres wakacyjny kancelaria czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
 6. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii przed każdą Mszą św.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy między innymi: „Czterodniowy tydzień pracy-komu wolne, komu nie?”; „Odszkodowania za wojnę”; „Medjugorje-niedokończona podróż”; a w wakacyjnym cyklu reportaż o Podlasiu. Zapraszamy do lektury.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, wypoczywającym spokojnych wakacji, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu. Zbieramy zapisy na wyjazd 18 września. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.
 12. Młodzież zainteresowaną wyjazdem na diecezjalne czuwanie młodych do Skrzatusza 17 września, prosimy o kontakt z ks. Sławkiem.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest