Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2023r.

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie przed każdą Mszą św.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe”- całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSNMP i odwiedziny chorych w tym dniu od godz. 11.00. Spowiedź św. przed Mszą św.
 5. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. o zbliżających się Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie , a także o nowych odkryciach archeologicznych w Ziemi Świętej. Zapraszamy do lektury.
 6. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 8. Jak wiecie od dłuższego czasu trwają prace związane z remontem budynków parafialnych. Obecnie trwa remont naszej salki parafialnej. Ciągle liczymy na wasze wsparcie również w formie materiałów budowlanych.
 9. Z całego serca dziękujemy wspierającym materialnie naszą parafię.
 10. Od 3 września ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 11. Można się już zapisywać w zakrystii na wyjazd do Skrzatusza 17 września na Diecezjalną Uroczystość Odpustową. Koszt wyjazdu 55zł.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej. Wam wszystkim i Waszym bliskim życzymy zdrowia oraz błogosławionych wakacji.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest