Ogłoszenia Duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023r.

 1. Dzisiaj o godzinie 18.00, ksiądz Konrad będzie sprawował Mszę świętą w intencji pielgrzymów uczestniczących w pielgrzymce do Polanowa.
 2. We wtorek spotkanie „Kręgu Biblijnego” po Mszy świętej wieczornej.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 5. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość NMP Częstochowskiej.
 6. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 7. Zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe (pielgrzymka miłosierdzia do Myśliborza) dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.00, w kościele św. Jadwigi w Białogardzie.
 8. 29 sierpnia, we wtorek, spotkanie rady duszpasterskiej po Mszy świętej wieczornej.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. o tym czy „Przesmyk suwalski” jest bardzo niebezpieczny?, a także jak pokonać małżeński kryzys? Zapraszamy do lektury.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 12. Z całego serca dziękujemy wspierającym materialnie naszą parafię.
 13. Od 3 września ze względu na ilość Mszy św. na filiach ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 14. Można się już zapisywać w zakrystii na wyjazd do Skrzatusza 17 września na Diecezjalne Uroczystości Odpustowe. Koszt wyjazdu 55zł.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej. Wam wszystkim i Waszym bliskim życzymy zdrowia oraz błogosławionych wakacji.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Bronisława Wysocka – l. 85, Msza święta od uczestników pogrzebu 21.09.2023 r. o godzinie 18.00. Wieczny odpoczynek…

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest