Ogłoszenia Duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2023r.

 1. We wtorek 29 sierpnia, spotkanie rady duszpasterskiej po Mszy świętej wieczornej.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu przeżywamy I-y piątek miesiąca, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Sercu Bożemu za zniewagi uczynione NMP. Odwiedziny chorych w tym dniu od godz. 9.00. Spowiedź przed Mszą św.
 5. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. sonda: czym jest dla nas Jasna Góra?, a także artykuł „ trzeźwi w sierpniu i co dalej?”. Zapraszamy do lektury.
 7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 9. Z całego serca dziękujemy wspierającym materialnie naszą parafię.
 10. Od 3 września ze względu na ilość Mszy św. na filiach ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 11. Można się już zapisywać w zakrystii na wyjazd do Skrzatusza 17 września na Diecezjalne Uroczystości Odpustowe. Koszt wyjazdu 55zł. Młodzież chętną na wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu, 16 września, prosimy o kontakt z ks. Sławkiem.
 12. Młodzież ze szkół ponadpodstawowych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie z ks. Sławkiem 8 września w piątek po Mszy św. wieczornej w kościele.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej. Wam wszystkim i Waszym bliskim życzymy zdrowia oraz błogosławionych wakacji.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Adam Yang – l. 62, Msza święta od uczestników pogrzebu 20.09.2023 r. o godzinie 08.00. Wieczny odpoczynek…

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest