Ogłoszenia Duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła – 03.09.2023r.

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 2. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Bardzo gorąco zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży ze szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I-ej komunii św.
 7. Również w przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać: Zaufać katechezie; Płomień potrzebuje świecy. Duszpasterz akademicki…; Popyt na księdza. Zapraszamy do lektury.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 11. Przypominamy, że Msze św. niedzielne w Karlinie odprawiane są o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 13. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu młodzież w dniu 16 września, a dorośli i dzieci w dniu 17 września. Zapisy w zakrystii naszego kościoła.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Tadeusz Pfajfer – l. 86, Msza św. od uczestników pogrzebu 28.09.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest