Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022r.

 1. Msze św. niedzielne od dzisiaj o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 18.00, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego, również tego samego dnia spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.    
 6. Kancelaria parafialna czynna: w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I-ej komunii św.
 9. W następną niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci z klas I-ych szkoły podstawowej na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać między innymi o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I oraz o problemach szkolnej katechezy. Zapraszamy do lektury.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Jak co roku pragniemy udać się na Diecezjalną Pielgrzymkę do naszego Sanktuarium w Skrzatuszu młodzież w dniu 17 września, a dorośli i dzieci w dniu 18 września. Zapisy w zakrystii naszego kościoła. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest