Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022r.

  1. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
  3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
  4. W tym tygodniu przeżywamy: w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w piątek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  5. Caritas naszej parafii bardzo dziękuje osobom, które wsparły dzieci przyborami szkolnymi. Udało się przygotować 10 tornistrów. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
  6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej kolejne księgi Starego Testamentu – Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela. Zapraszamy do lektury.
  7. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2023.
  8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
  9. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
  10. Bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny w dniu 29 września ( środa ). Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Grzegorz Fąs.
  11. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Jerzy Kwiatkowski – l. 69, Msza św. od uczestników pogrzebu 26.09.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.  

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest