Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła- 17.10.2021r.

 1. W ubiegłą niedzielę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1291 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. W poniedziałek wspominamy św. Łukasza Ewangelistę patrona pracowników służby zdrowia. Otoczmy pracowników służby zdrowia naszą modlitwą.
 4. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 7. Z kościoła możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 8. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ocalił Miłość; Kryzys autorytetów; Tylko Ktoś wychowa Kogoś; Prorok jedności; Zobaczyć człowieka. Zapraszamy do lektury.
 10. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 500 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Władysław Majchrzak lat 69 – Msza św. od uczestników pogrzebu 8 listopada o godz. 18.00, śp. Bronisław Siry lat 87 – Msza św. od uczestników pogrzebu 6 grudnia o godz. 18.00, śp. Tomasz Kuna lat 68. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest