Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła- 17.10.2021r.

 1. W ubiegłą niedzielę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1291 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. W poniedziałek wspominamy św. Łukasza Ewangelistę patrona pracowników służby zdrowia. Otoczmy pracowników służby zdrowia naszą modlitwą.
 4. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 7. Z kościoła możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 8. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ocalił Miłość; Kryzys autorytetów; Tylko Ktoś wychowa Kogoś; Prorok jedności; Zobaczyć człowieka. Zapraszamy do lektury.
 10. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 500 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Władysław Majchrzak lat 69 – Msza św. od uczestników pogrzebu 8 listopada o godz. 18.00, śp. Bronisław Siry lat 87 – Msza św. od uczestników pogrzebu 6 grudnia o godz. 18.00, śp. Tomasz Kuna lat 68. R.I.P.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest