Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła -18.10.2020.

 1. W ubiegłą niedzielę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy  989 zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieciom z klasy III a, a na Mszy św. o godz. 15.00 dzieciom z klas III b i III c,  które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św. A po Mszach św. spotkanie z rodzicami.  
 4. Również dzisiaj wspominamy św. Łukasza Ewangelistę patrona pracowników służby zdrowia. Otoczmy pracowników służby zdrowia naszą modlitwą.
 5. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.  
 7. W piątek o godz. 19.00 w parafii NSPJ w Białogardzie różaniec dla mężczyzn.
 8. Od zeszłej niedzieli możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 9. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią wznawiamy do odwołania Mszę św. w niedzielę o godz. 15.00.
 10. Przypominamy, że nasz kościół ma 600 m kwadratowych, będąc w strefie żółtej może przebywać na Mszy św. do 150 osób, a jeśli znajdziemy się w strefie czerwonej do 86 osób.  
 11. Zapraszamy naszych parafian do odwiedzania od tego tygodnia naszej nowej strony parafialnej: karlino-michalarchaniol.pl.
 12. W miesiącu październiku zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz. 17.00.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.  
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2021 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Smak wiary – co ma wspólnego Karmel z Afryką?; Wołanie o pasterzy; Plus miłości. Zapraszamy do lektury.
 15. W przyszłym tygodniu po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz naszego Seminarium.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Maria Tuszyńska lat 84 – Msza św. od uczestników pogrzebu 16 listopada o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest