Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła -22.10.2023.

 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tradycyjnie nasze Szkolne Koło Caritas przy naszej szkole podstawowej będzie rozprowadzało kremówki po każdej Mszy św. w niedziele.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 3. We wtorek o godz. 16.30 w salce parafialnej spotkanie dziewcząt ze szkoły podstawowej grupy Apostołek Maryi, a po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 6. Z kościoła możemy zabrać kartki dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 7. W niedzielę 29 października obraz Matki Bożej Częstochowskiej nawiedzi kościół w Lubiechowie.
 1. W niedzielę 5 listopada na Mszy św. o godz. 10.15 nowo powołana Rada Duszpasterska złoży ślubowanie.
 2. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 3. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
 4. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 5. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”, są także do nabycia kalendarze na 2024 rok. Zapraszamy do lektury.
 6. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 7. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Krzysztof Iskierski – l. 47, Msza św. od uczestników pogrzebu 05.12.2023r. o godz. 18.00; śp. Jerzy Ceterski – l. 71, Msza św. od uczestników pogrzebu 15.12.2023r. o godz. 18.00; śp. Helena Kazin – l. 86, Msza św. od uczestników pogrzebu 12.12.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest