Ogłoszenia Duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła- 24.10.2021r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 2. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z uczniami klas VIII-ych pragnącymi przystąpić do sakramentu bierzmowania.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
 6. Z kościoła możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 7. W przyszłą niedzielę kończymy nabożeństwa różańcowe.
 8. Również w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Papieskie Dzieło Misyjne.
 9. Tego dnia po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 10. 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.00, 9.30 i 18.00. O godz. 12.00 rozpoczynamy uroczystości na cmentarzu w Karlinie. Gromadzimy się przy wejściu górnym, aby procesyjnie przejść do ołtarza – zatrzymamy się przy pięciu stacjach. W czasie Mszy św. na cmentarzu będziemy mogli przystąpić do Komunii św. i będzie zbierana taca. Po nabożeństwie, na prośbę wiernych, będzie możliwość poświęcenia nowych pomników. W tym dniu nie będzie mszy na filiach. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
 12. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 1500 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.   
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Prosto z beczki; Zjadacz wolnego czasu; To nie jest dywanik; Liturgia nie jest prywatna; Społecznościowa dezinformacja. Zapraszamy do lektury.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Urszula Kamińska – Chmielecka – l. 75, Msza św. od uczestników pogrzebu 21.12 godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest