Ogłoszenia Duszpasterskie – XXX Niedziela Zwykła- 24.10.2021r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 2. We wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z uczniami klas VIII-ych pragnącymi przystąpić do sakramentu bierzmowania.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
 6. Z kościoła możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 7. W przyszłą niedzielę kończymy nabożeństwa różańcowe.
 8. Również w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Papieskie Dzieło Misyjne.
 9. Tego dnia po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 10. 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8.00, 9.30 i 18.00. O godz. 12.00 rozpoczynamy uroczystości na cmentarzu w Karlinie. Gromadzimy się przy wejściu górnym, aby procesyjnie przejść do ołtarza – zatrzymamy się przy pięciu stacjach. W czasie Mszy św. na cmentarzu będziemy mogli przystąpić do Komunii św. i będzie zbierana taca. Po nabożeństwie, na prośbę wiernych, będzie możliwość poświęcenia nowych pomników. W tym dniu nie będzie mszy na filiach. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
 12. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 1500 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.   
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Prosto z beczki; Zjadacz wolnego czasu; To nie jest dywanik; Liturgia nie jest prywatna; Społecznościowa dezinformacja. Zapraszamy do lektury.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Urszula Kamińska – Chmielecka – l. 75, Msza św. od uczestników pogrzebu 21.12 godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest