Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła- 19.09.2021r.

 1. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: we wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w czwartek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
 5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą ze szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Patologie; Piękna sprawa; Nie zabijaj – miłuj; Wnioski z historii; Cóż znaczy Sybir…; Puste karetki. Zapraszamy do lektury.
 9. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2022.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny w dniu 29 września ( środa ). Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Bp. Krzysztof Włodarczyk.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest