Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła- 19.09.2021r.

 1. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: we wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, a w czwartek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
 5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą ze szkoły średniej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Patologie; Piękna sprawa; Nie zabijaj – miłuj; Wnioski z historii; Cóż znaczy Sybir…; Puste karetki. Zapraszamy do lektury.
 9. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2022.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny w dniu 29 września ( środa ). Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Bp. Krzysztof Włodarczyk.   

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest