Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022r.

 1. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny w dniu 29 września – czwartek. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Grzegorz Fąs.
 5. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii będą się odbywały pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 6. W tym tygodniu przeżywamy: I-ą sobotę miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 7. W sobotę od godz. 11.00 ks. Sławek odwiedzi swoich chorych.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieciom komunijnym.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto zwrócić uwagę na artykuł dotyczący ważnego i aktualnego problemu: w jaki sposób przygotować młodzież do przyjęcia bierzmowania. Zapraszamy do lektury.
 10. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2023 w cenie 10 zł.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 12. W dniu 22 października pragniemy zorganizować wyjazd do Lichenia. Koszt wyjazdu to 125 zł. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy.
 13. Bardzo serdecznie pragniemy zaprosić naszych parafian w dniu 19 listopada na Bal Charytatywny organizowany przez Radę Parafialną pod patronatem Burmistrza Karlina i naszej Parafii. Koszt biletu to 250 zł. od osoby. Środki zebrane, chcielibyśmy przeznaczyć na parce remontowe w naszej parafii. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie. Zapraszamy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Jan Zakołodzieżny lat 66 – Msza św. od uczestników pogrzebu 3.10.2022 r. o godz. 18.00, śp. Krzysztof Popławski lat 58 – Msza św. od uczestników pogrzebu 19.10.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest