Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła- 26.09.2021r.

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 2. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Również w środę bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Bp. Krzysztof Zadarko.
 6. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii będą się odbywały pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 8. W sobotę od godz. 9.00 ks. Dariusz odwiedzi swoich chorych.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ekościema; Plan (nie tylko) Agaty; Igranie sondażami; Pieszo do serca; Przebity zakonnik; Aberracje teologiczne. Zapraszamy do lektury.
 11. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2022 w cenie 10 zł.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest