Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła- 26.09.2021r.

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 2. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które lubią śpiewać i chcą służyć Panu Bogu przez swój śpiew.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Również w środę bardzo gorąco pragniemy zaprosić naszych drogich parafian na nasz odpust parafialny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 18.00, a będzie jej przewodniczył ks. Bp. Krzysztof Zadarko.
 6. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które w naszej parafii będą się odbywały pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 8. W sobotę od godz. 9.00 ks. Dariusz odwiedzi swoich chorych.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ekościema; Plan (nie tylko) Agaty; Igranie sondażami; Pieszo do serca; Przebity zakonnik; Aberracje teologiczne. Zapraszamy do lektury.
 11. Są także do nabycia kalendarze diecezjalne na rok 2022 w cenie 10 zł.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest