Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022r.

 1. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w przygotowaniu naszego odpustu parafialnego i Wam wszystkim za udział we Mszy św. i wspólną modlitwę.
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św. A po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 3. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 4. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę zmiana tajemnic Różańcowych, zapraszamy członków Róż Różańcowych. W tym dniu o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą z klas VIII-ych przygotowujących się do bierzmowania. Tego samego dnia spotkanie naszego parafialnego Zespołu Synodalnego.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 9. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 10. W niedzielę 16 października obchodzimy XXII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Pragniemy również powrócić do naszej parafialnej tradycji rozprowadzania przez Szkolne Koło Caritas naszej szkoły podstawowej kremówek po każdej Mszy św.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.  
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”, są także do nabycia kalendarze na 2023 rok. Bardzo gorąco zapraszamy do lektury.
 13. 22 października chcemy udać się z pielgrzymką do Lichenia. Koszt wyjazdu 125 zł. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy.
 14. Zapraszamy naszych parafian w dniu 19 listopada na Bal Charytatywny organizowany przez Radę Parafialną pod patronatem Burmistrza Karlina i naszej Parafii. Koszt biletu to 250 zł. od osoby. Środki zebrane chcielibyśmy przeznaczyć na prace remontowe w naszej parafii. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach. Zapraszamy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Anna Weichhaus lat 53 – Msza św. od uczestników pogrzebu 18.10 o godz. 18.00. śp. Marian Drążek lat 73 – Msza św. – 14.10 o godz. 18.00. śp. Andrzej Dąbrowski lat 59 – Msza św. – 11.10 o godz. 18.00 śp. Piotr Więcek lat 48 – Msza św. – 22.10 o godz. 18.00. śp. Zdzisław Jacykowski lat 67 – Msza św. – 09.11 o godz. 18.00. śp. Janina Szostak-Sobiecka lat 91 – Msza św. – 14.11 o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest