Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła- 03.10.2021r.

 1. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim osobom za pomoc w przygotowaniu naszego odpustu parafialnego i Wam wszystkim za udział we Mszy św. i wspólna modlitwę.
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę zmiana tajemnic Różańcowych, zapraszamy członków Róż Różańcowych. W tym dniu o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą szkoły ponadpodstawowej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Pragniemy również powrócić do naszej parafialnej tradycji rozprowadzania przez Szkolne Koło Caritas naszej szkoły podstawowej kremówek po każdej Mszy św.
 8. 10 października w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św. A po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 9. Również w przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 10. Od dzisiejszej niedzieli możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Krytyczne myślenie; Wciąż do przodu; Tę historię znam od dzieciństwa. Bardzo gorąco zapraszamy do lektury.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Tekla Leszczewska lat 87 – Msza św. od uczestników pogrzebu 25 października o godz. 18.00.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest