Ogłoszenia Duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Powróciliśmy również do naszej parafialnej tradycji rozprowadzania przez Szkolne Koło Caritas kremówek.
 2. Również w dzisiejszą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.15 próba śpiewu dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 3. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Modlitewnej. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną wielbić Pana Boga.
 5. We wtorek wspominamy św. Łukasza Ewangelistę patrona pracowników służby zdrowia. Otoczmy pracowników służby zdrowia naszą modlitwą.
 6. Również we wtorek po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 8. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 9. Z kościoła możemy zabrać kartki dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”, są także do nabycia kalendarze na 2023 rok. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” płyta z Biblią Audio, a na niej kolejne historyczne księgi Starego Testamentu. Zapraszamy do lektury.
 12. Zapraszamy naszych parafian w dniu 19 listopada na Bal Charytatywny organizowany przez Radę Parafialną pod patronatem Burmistrza Karlina i naszej Parafii. Koszt biletu to 250 zł. od osoby. Środki zebrane chcielibyśmy przeznaczyć na prace remontowe w naszej parafii. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach. Zapraszamy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest