Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła- 10.10.2021r.

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 2. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Powracamy również do naszej parafialnej tradycji rozprowadzania przez Szkolne Koło Caritas naszej szkoły podstawowej kremówek po każdej Mszy św.   
 3. Również dzisiejsza niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 4. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie różańców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św. A po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 5. W środę „Dzień fatimski” – nabożeństwo fatimskie z procesją dookoła kościoła łączymy z różańcem o 17.30. Zapraszamy.
 6. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 7. W czwartek 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej, pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach i pracownikach oświaty.
 8. W związku z trwającym synodem diecezjalnym w czwartek Msza św. wotywna o Duchu Świętym. Zapraszamy.
 9. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 10. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie z dorosłymi, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania.
 11. Od ubiegłej niedzieli możemy zabrać kartkę dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
 13. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 400 zł. Bóg zapłać za wsparcie.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2022 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Dorabiana filozofia; Zerwana nić; Niewinny!. Zapraszamy do lektury.
 15. Msza św. w intencji pielgrzymów, którzy we wrześniu udali się do Skrzatusza zostanie odprawiona za Nich 13.12.2021r. o godz. 18.00.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Łukasz Kozik lat 35 – Msza św. od uczestników pogrzebu 2 listopada o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest