Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023.

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii odbywają się pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 2. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 5. Z kościoła możemy zabrać kartki dla „Wypominek”, które będziemy mogli wypełnione składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii – umieśćmy na WYPOMINKACH ulicę, a w wypadku Chopina również numer bloku, podobnie w wypadku osiedla bloków „Biedronka”.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tradycyjnie nasze Szkolne Koło Caritas przy naszej szkole podstawowej będzie rozprowadzało kremówki po każdej Mszy św.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”, są także do nabycia kalendarze na 2024 rok. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” Człowiek, który odmłodził Kościół; Katolicki wyróżnik; Papieska historia zamknięta w przedmiotach. Co można…. Zapraszamy do lektury.
 8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny oraz tym, którzy wspierają materialnie parafię z całego serca dziękujemy.
 9. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Jeszcze raz pragniemy podziękować darczyńcom i wszystkim zaangażowanym w renowacje oraz uroczystość przywitania naszego obrazu MB Częstochowskiej.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Józefa Kowalczyk – l. 92, Msza św. od uczestników pogrzebu 07.12.2023r. o godz. 18.00. śp. Zbigniew Hałasa – l. 66. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest