Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXI Niedziela Zwykła – 05.11.2023.

 1. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar na rzecz naszego seminarium w Koszalinie. W naszej parafii gościmy kleryka Piotra z III roku naszego seminarium.
 2. Również dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.15 nowo powołana Rada Duszpasterska złoży ślubowanie.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 4. W dniach 1- 8 listopada za nawiedzenie cmentarza z równoczesną modlitwą za zmarłych możemy uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować wyłącznie za zmarłych.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tego dnia zmiana tajemnic Żywego Różańca. Nowennę połączymy z wypominkami.
 6. Również w środę po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.  
 8. Wypominki możemy składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 (wyjątkowo w sobotę 11 listopada o godz. 16.30) modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach: niedziela – ul. Szymanowskiego, Moniuszki, poniedziałek – kartki bez adresu, wtorek – ul. Pełki – cała, środa – Grupy Parafialne i ul. H. Sawickiej i Niepodległości; czwartek – Chopina numery 1,2,6; piątek – ul. Chopina 3,4,7, sobota – ul. Wolgast, Słoneczna, Żwirki, Okrzei, Spokojna, przyszła niedziela – ul. Szczecińska, Kościuszki, B. Chrobrego.  
 9. 11 listopada będziemy przeżywać 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, pamiętajmy w sposób szczególny w tym dniu o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny. Msze św. tego dnia o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. O godz. 10.00 uroczysta Msza św. w intencji naszej ojczyzny, na którą bardzo gorąco zapraszamy naszych parafian.
 10. Białogardzki Chór Kameralny Bel Canto zaprasza na KONCERT PATRIOTYCZNY, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę 11 listopada o godz. 18:00. Wstęp wolny, gorąco zapraszamy. W programie koncertu usłyszymy pieśni i piosenki patriotyczne.
 11. Bardzo dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i instytucjom samorządowym naszego miasta za przygotowanie Mszy św. w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu. Bardzo dziękuję osobom odpowiedzialnym za nagłośnienie.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła oraz osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2024 rok. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” polecamy artykuł o parafiach, polskich i zagranicznych, które zasłynęły największą liczbą powołań kapłańskich i zakonnych. Zamieszczamy także artykuł o niedawno zmarłej Wandzie Półtawskiej.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest