Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023

  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pamięci o kościele własnym, który wspieramy modlitwą i ofiarą.
  2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
  5. Wypominki możemy składać na tacę, w zakrystii lub w kancelarii. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Szczecińska, Kościuszki, B. Chrobrego; poniedziałek – ul. Moniuszki i kartki bez adresu; wtorek – ul. Koszalińska numery parzyste i nieparzyste, Parkowa, Spichrzowa, Konopnickiej, Leśna; środa – Grupy Parafialne, ul. Niepodległości, Sawickiej; czwartek – ul. Koszalińska bez numeru, Kościuszki, Krzywopłoty, Redlino, Karlinko, Garnki, Witolub; piątek – Szczecińska, Jaworska, Przyjaźni, Kolejowa, Bogusława X, Szymanowskiego; sobota – 4-go Marca, Plac Jana Pawła II, Ogrodowa, Białogardzka; przyszła niedziela – Pełki.
  6. Zapraszamy naszych parafian w lutym na II Bal Charytatywny organizowany przez Radę Parafialną pod patronatem Burmistrza Karlina i naszej Parafii. Szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie.
  7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”, są także do nabycia kalendarze na 2024 rok. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” warto dowiedzieć się, którzy święci patronują Polsce i jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę. Natomiast rozmowy z watykanistą oraz z polskimi uczestnikami Synodu o synodalności pomogą zrozumieć znaczenie i przebieg tego ważnego dla Kościoła wydarzenia. Zapraszamy do lektury.
  8. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
  9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła oraz osobom dbającym o teren przykościelny również dziękujemy.
  10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy zdrowia, miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest