Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pamięci o kościele własnym, który wspieramy modlitwą i ofiarą.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej, a we wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 5. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
 6. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Ks. Brzóski, Wigury, Sawickiej, Żwirki, Krzywopłoty, Garnki, Redlino, Witolub, ul. Kościuszki; poniedziałek – ul. Koszalińska; wtorek – ul. Pełki; środa – Grupy Parafialne, ul. Plac Jana Pawła II; czwartek – wypominki bez adresu cz. 1, ul. Prusa, Białogardzka, Jaworska, Leśna, Traugutta, Wolności, Słoneczna, Konopnickiej, Parkowa, Sosnowa, Przyjaźni; piątek – ul. 4-go Marca, Bogusława X; sobota – ul. Okrzei, Spokojna, Niepodległości, Kolejowa, Wojska Polskiego, Wolgast, Ogrodowa, Spichrzowa niedziela – Chopina 1,2,3,4,6. 
 7. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.15 próba śpiewu dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I-ej Komunii św.
 8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy zdrowia, miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Zapraszamy naszych parafian w dniu 19 listopada na Bal Charytatywny organizowany przez Radę Parafialną pod patronatem Burmistrza Karlina i naszej Parafii. Koszt biletu to 250 zł. od osoby. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2023 rok.
 13. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Aleksander Gryń – l. 60, Msza św. od uczestników pogrzebu 29.11.2022r. o godz. 18.00; Walentyna Zielińska – l. 68, Msza św. od uczestników pogrzebu 06.12.2022r. o godz. 18.00. Benedykta Ratalewska – l. 71 Msza św. od uczestników pogrzebu 09.12.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest