Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła -19.11.2023

 1. Od dzisiaj w Światowy Dzień Ubogich nasz parafialny Caritas rozpoczyna akcję „Torba Miłosierdzia”. Torbę wraz z artykułami można przynieść do naszego kościoła do przyszłej niedzieli. Artykuły przyniesione ( żywność długoterminowa, środki czystości) przez Nas są wsparciem dla najuboższych, często są to osoby starsze żyjące samotnie.
 2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 5. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Pełki; poniedziałek – ul. Wolgast, Okrzei, Słoneczna, Żwirki, Spokojna; wtorek – ul. Chopina 3, 4, 7, Wigury, Ks. Brzóski, Wojska Polskiego, Prusa; środa – Grupy Parafialne, ul. Niepodległości, Sawickiej; czwartek – ul. Chopina 1, 2, 6, Wolności, B. Chrobrego, Konopnickiej; piątek – ul. Moniuszki i kartki bez adresu; sobota – ul. Koszalińska numery parzyste i nieparzyste, Parkowa, Spichrzowa, Konopnickiej, Leśna; przyszła niedziela – Koszalińska kartki bez numerów, Kościuszki, Krzywopłoty, Redlino, Karlinko, Garnki, Witolub.
 6. Zapraszamy naszych parafian w dniu 27 stycznia na II Bal Charytatywny organizowany przez naszą parafię pod patronatem Burmistrza Karlina i Rady Parafialnej. Więcej informacji podamy za tydzień.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2024 rok.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę i pod chórem) z serca dziękujemy.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy zdrowia, miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Danuta Makowska – l. 62, Msza św. od uczestników pogrzebu 16.01.2024r. o godz. 18.00; Grażyna Tomczyk – l. 63, Msza św. od uczestników pogrzebu 19.01.2024r. o godz. 18.00; Jarosław Steć – l. 43 Msza św. od uczestników pogrzebu 17.01.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest