Ogłoszenia Duszpasterskie – XXXIV Niedziela Zwykła – 20.11.2022r.

 1. Dziś przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego. Kończący się rok liturgiczny winien być dla nas okazją do rachunku sumienia, czy dobrze wykorzystaliśmy ten czas.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej, a we wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 5. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Chopina 1,2,3,4,6, Białogardzka, Prusa, Jaworska, Słoneczna; poniedziałek – ul. Szymanowskiego, B. Chrobrego; wtorek – ul. Chopina 7 i bez numeru, Leśna, Traugutta, Wolności, Konopnickiej, Parkowa, Sosnowa; środa – Grupy Parafialne i ul. Szczecińska; czwartek – ul. Plac Jana Pawła II, Moniuszki, Okrzei, Bogusława X; piątek – wypominki bez adresu; sobota – ul. Kościuszki, ks. Brzóski, Wigury, Przyjaźni, Sawickiej, Żwirki, Krzywopłoty, Garnki, Redlino, Witolub; niedziela – Koszalińska.
 6. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Również od przyszłej niedzieli możemy nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy rozprowadzaną przez naszą Caritas, która jest wsparciem najuboższych.
 7. Od przyszłego tygodnia nasz parafialny Caritas rozpoczyna akcję „Torba Miłosierdzia”. Torbę wraz z artykułami można przynieść do naszego kościoła do III Niedzieli Adwentu. Artykuły przyniesione przez Nas są wsparciem dla najuboższych, często są to osoby starsze żyjące samotnie.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze możemy przeczytać m.in. o podjętej przez dziesięciu współczesnych malarzy próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy do lektury.
 13. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Maria Kosińska – l. 72 – Msza św. od uczestników pogrzebu 15.12.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest