Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu- 26.03.2023r.

 1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby ubogich zebraliśmy 1087 złotych. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Po każdej Mszy św. nasz parafialny Caritas sprzedaje palmy i paschaliki. Możemy również wspomóc potrzebujących przez złożenie darów do kosza Caritas.
 3. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do komunii św.
 4. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie z osobami, które chciałyby czytać czytania podczas Niedzieli Palmowej i Triduum Paschalnego.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 8. W piątek Droga Krzyżowa tylko o godz. 17.00 ulicami naszego miasta. Msza św. w tym dniu po Drodze Krzyżowej.
 9. W tym tygodniu przeżywamy I-ą sobotę miesiąca, o godz. 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. Odwiedziny chorych w tym dniu od godz. 9.00.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 11. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 12. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” między innymi odpowiedź na pytanie, dlaczego otruto ks. Blachnickiego i jaki wpływ na beatyfikację będą miały ustalenia dotyczące jego śmierci. Zapraszamy do lektury.
 14. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 18. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Ryszard Spaleniak – l. 70, Msza św. od uczestników pogrzebu 14.04.2023r. o godz. 18.00; śp. Stanisław Windys l. 66, Msza św. od uczestników pogrzebu 13.04.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.   

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest